هتل بزرگ تهران

هتل بزرگ تهران

38

هتل بزرگ تهران

هتل بزرگ تهران (با نام پیشین تهران گرند هتل، به انگلیسی: Tehran Grand Hotel) یک هتل ۴ ستاره لوکس با خدمات سطح بالا است که در خیابان ولی‌عصر شهر...

معرفی هتل بزرگ تهران

هتل بزرگ تهران (با نام پیشین تهران گرند هتل، به انگلیسی: Tehran Grand Hotel) یک هتل ۴ ستاره لوکس با خدمات سطح بالا است که در خیابان ولی‌عصر شهر تهران در ایران قرار دارد. این هتل در سال ۱۳۵۵ افتتاح شد و تاکنون میزبان نشست‌های مقامات سیاسی ایرانی و خارجی بوده‌است. معماری و طراحی داخلی هتل ویژه است و از ابتدای فعالیت، هتل دارای برندینگ بوده‌است.

تاریخچه و ویژگی‌ها

هتل بزرگ تهران در سال ۱۳۵۵ باز شده‌است. این هتل در سال ۱۳۹۵ بهسازی شد و با طراحی لوکس و امکانات مدرن‌تری بازگشایی شد. ساختمان هتل بزرگ تهران ۱۰ طبقه دارد که مجموعاً شامل ۲۴۰ اتاق می‌شود. موقعیت مکانی هتل بزرگ تهران نیز در خیابان ولی‌عصر تهران است و دسترسی مناسبی به بیمارستان‌ها و مراکز شهر دارد. همچنین کارکنان هتل به زبان‌های فارسی، آلمانی، فرانسوی و انگلیسی سخن می‌گویند.

این هتل همچنین یک رستوران کامل دارد و یک کافی‌شاپ و شیرینی‌فروشی نیز در کنار آن خدمت ارائه می‌کند. از ویژگی‌های دیگر این هتل داشتن سالن جلسات و کنفراس، سالن مراسم و جشن و مجموعه ورزشی استخر، سونا و جکوزی است.

حواشی

در سال ۱۳۹۶ یک گروگانگیری در هتل بزرگ تهران رخ داد که پلیس تهران توانست عاملین گروگانگیری را دستگیر کند و در نهایت مسافر هتل آزاد شد.

منابع

پیوند به بیرون

  • وبسایت رسمی

خاطرات شما از سفر به هتل بزرگ تهران نگارش خاطره

خاطره خود را برای دیگران بنویسید تا اگر کسی دوست داشت به این شهر سفر کند.
برای نوشتن خاطره ابتدا ثبت نام کنید.